HAKKIMIZDA

WİNPACK ELEKTRONİK OTOMASYON A.Ş. OLARAK FİRMAMIZ MERKEZİ FİLTRASYON SİSTEMLERİ , CNC TAKIM TEZGAHLARI İÇİN  YÜKSEK BASINÇ ÜNİTELERİ , KAĞIT FİLİTRE SİSTEMLERİ , TALAŞ KIRMA, YÜKSEK BASINÇLI, DİYAFRAMLI , DİŞLİ , PİSTONLU POMPALAR  , ÜRÜN KİMLİKLENDİRME VE KODLAMA MAKİNALARI , ENDÜSTRİYEL UNİQUE MAKİNE TASARIM,İMALATI VE YEDEK PARÇA İMALATI ALANLARINDA GENİŞ BİR YELPAZE İLE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRMEKTEDİR.

 

GÜNÜMÜZDE İMALAT SANAYİNİN VAZGEÇİLMEZ UNSURU HALİNE GELEN OTOMASYON, KONUSUNDA UZMAN VE EN GÜNCEL BİLGİLERLE DONANMIŞ TEKNİK EKİBİMİZİN GELİŞTİRDİĞİMİZ ÜRETİM METOTLARI İLE İŞLETMELERİN İHTİYAÇLARINI VE TALEPLERİNİ DOĞRU ANALİZ EDİP OPTİMUM ÇÖZÜMLERİ ÜRETEREK VERİMLİLİKLERİNİ ARTTIRACAK DAHA HIZLI, HATASIZ, DAHA EKONOMİK VE SONUÇ OLARAK DAHA YÜKSEK KALİTEDE ÜRETİM YAPILMASINI SAĞLAMAKTAYIZ.  DENEYİMLİ KADROMUZ VE TEKNİK EKİBİMİZ İLE STANDART MAKİNE İMALATLARI YANI SIRA MÜŞTERİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK AMACI İLE ÖZEL İMALATLAR DA YAPMAKTADIR.

 

KONUSUNDA UZMANLAŞMIŞ MÜHENDİSLERDEN OLUŞAN SEÇKİN PERSONEL KAYNAĞI İLE TÜRKİYE , UKRAYNA , RUSYA , İNGİLTERE , FRANSA , AMERİKA VE BELARUS’DA  FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR. ŞİRKETİMİZ ÇEŞİTLİ ÇÖZÜM ORTAKLARI İLE SAHİP OLDUĞU İLİŞKİLER SAYESİNDE FARKLI MÜŞTERİ İHTİYAÇ VE ÖNCELİKLERİNE YÖNELİK ALTERNATİFLER HAZIRLAYABİLMEKTEDİR.